čtvrtek 9. srpna 2012

Prazdninovani 2012

Tak na mě tak doléhá, že prázdniny už končí. Sice mě ještě čeká moře, ale pak už zase ten hroznej stereotyp.
Doufám, že tenhle rok bude lepší, než předchozí. Člověk čím je starší, tím všechno rychleji uteče. Vždycky na konci prázdnin si říkám, no jo, tak ta škola přece jenom neni taková pruda. Ale tenhle pocit letos nemám. Je to trochu smutný :D 391231_4044150335036_1272054226_n_large
Linda je teď v Americe a obstarává spousty oblečení, ( mimo ten fakt, že vychutnává Ameriku) jako třeba bilý converse, neonovy vansky, spoustu  triček a možná ty užasný nike z new balance.
Takže pak hádám bude velkočlánek Amerika a mini články o oblečení.
Taky mi zbyly kulatý zlatý cvočky a nevím co s nimi. S jednou krabičkou jsem si ocvočkovala kraťasy a s tou druhou mě napadlo sako, ale nejspíš se podívám do sekáče po nějakém vhodném svetru. Nejlíp šedém nebo černém.

Jinak se chystám péct muffiny, a pak možná krtkův dort. Takže doufam, že to moc nepodělám :-D
 A Lindo už se vrať, protože se toho hrozně nahromadilo co tu nejsiii.
256524-bigfix-oreo-cupcakes_large
:3
Jinak poslední dobou jsou mojí vášní boty. Chtěla bych jích mít toooliiiiiiiiiiiiiiiiiik.
Nedávno mi přišly nové vansky,  z kterých mám strašnou radost. Viděla jsem je poprvy na jednom angličanovi na pražském festivalu minulý rok a  bylo to jasné. A taky se těšim na ty bílé converse, pak bych možná chtěla i obyčejné nízké černé vansky.Uvidíme..

A taky jsem začala koukat na Vampire diaries, ze začátku jsem opravdu nechtěla, protože jsem kdysi četla knihy a vůbec se mi nelíbily. Musím však říct, že mě to baví :D

Tumblr_m8cxxjtkgt1r6vu5mo1_400_large


A rozhodla jsem se, že se naučím šít. Tak snad ! C-:

Žádné komentáře:

Okomentovat